Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Radiodebitmetru- contaminometru portabil, model RADEYE B20-ER
- Număr anunț
- DA40202332
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- AFOTECH SRL (CUI RO33677188)
- Cod CPV
- 38341200-9 · Dozimetre de radiatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.975 RON
- Valoare atribuită
- 13.975 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 10:36
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.975 RON
din 13.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro