Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru digital pentru frigider, vitrine frigorifice, congelatoare - GERMANIA - Livrare 24 ore

Număr anunț
DA40180739
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.155,74 RON
Valoare atribuită
6.155,74 RON
Data publicării
15.04.2026 14:11
Termen limită
20.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.155,74 RON

din 6.155,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.