Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA40204486
Autoritate contractantă
Colegiul Ecomonic "Delta Dunarii" Tulcea (CUI 3721966)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,84 RON
Valoare atribuită
70,84 RON
Data publicării
20.04.2026 12:05
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,84 RON

din 70,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.