Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie centrale casute

Număr anunț
DA40201376
Autoritate contractantă
MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU (CUI 3503619)
Furnizor / câștigător
EL-SAN-TERMO SRL (CUI RO9100992)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.250 RON
Valoare atribuită
3.250 RON
Data publicării
20.04.2026 09:58
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.250 RON

din 3.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.