Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii monocrom de imprimare / copiere / scanare cu echipament Konica Minolta Bizhub
- Număr anunț
- DA40204640
- Autoritate contractantă
- FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 12:12
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro