Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale didactice

Număr anunț
DA40206856
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE P. CARP" TIBANESTI (CUI 17145464)
Furnizor / câștigător
EMOTION AGENCIA S.R.L. (CUI 23232212)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
20.04.2026 13:50
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.