Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse plante

Număr anunț
DA40213457
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA (CUI 4348840)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
887,74 RON
Valoare atribuită
887,74 RON
Data publicării
21.04.2026 11:13
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

887,74 RON

din 887,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.