Ofertă acceptată Cumpărare directă

pasare

Număr anunț
DA40216370
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA OLTENITA (CUI 15844717)
Furnizor / câștigător
ROBAND COMPROD SRL (CUI RO18224426)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,83 RON
Valoare atribuită
594,83 RON
Data publicării
21.04.2026 13:23
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,83 RON

din 594,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.