Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa sanitara medicala de prim ajutor

Număr anunț
DA40215965
Autoritate contractantă
R.N.P.-Romsilva-Administratia Parcului Natural Putna Vrancea R.A. (CUI RO25629716)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178 RON
Valoare atribuită
178 RON
Data publicării
21.04.2026 13:03
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178 RON

din 178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.