Acasă · Licitații
· Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire filtre apa
- Număr anunț
- DA40215616
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
- Furnizor / câștigător
- ETSIN TRADING SRL (CUI 31703183)
- Cod CPV
- 51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 12:47
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.300 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro