Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pansament de fixare transparent cu pad de Gluconat de Clorhexidina 2%

Număr anunț
DA40212330
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975 RON
Valoare atribuită
1.975 RON
Data publicării
21.04.2026 10:24
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975 RON

din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.