Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace de unica folosinta G27X 1-1/2' 0.40X40MM Sterican - 9186182 HC
- Număr anunț
- DA40209226
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,80 RON
- Valoare atribuită
- 316,80 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 16:04
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
316,80 RON
din 316,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro