Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA PAT DINBURETE POLIURETANIC SI HUSA TRICOT ALOE VERA 260 G DETASABILA -FIRMA PROTEJATA-REF.258

Număr anunț
DA40208547
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI RO11843107)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.050 RON
Valoare atribuită
37.050 RON
Data publicării
20.04.2026 15:12
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.050 RON

din 37.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.