Ofertă acceptată Cumpărare directă

G25(0,5mm*0,90mm)=25buc ,G27(0,42x88 mm)=50buc; ACE RAHIANESTEZIE G25(0,5mm*120mm)=25buc

Număr anunț
DA40208443
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,50 RON
Valoare atribuită
1.142,50 RON
Data publicării
20.04.2026 15:06
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,50 RON

din 1.142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.