Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lut modelaj ambalaj vacuum 10kg

Număr anunț
DA40203234
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,75 RON
Valoare atribuită
210,75 RON
Data publicării
20.04.2026 11:15
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,75 RON

din 210,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.