Ofertă refuzată Cumpărare directă

Gelofusine 4g/100ml-sol.perf. x 500ml x 10fl-B.Braun Melsungen D

Număr anunț
DA40193469
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,98 RON
Valoare finală
310,98 RON
Data publicării
17.04.2026 09:56
Data finalizării
21.04.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.