Ofertă refuzată Cumpărare directă

CUTAQUIG 4G 165MG/ML SOL INJ 1FLACON X 24ML PNS IMUNODEFICIENTA

Număr anunț
DA40200839
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.072,70 RON
Valoare finală
38.072,70 RON
Data publicării
20.04.2026 09:32
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.