Ofertă acceptată Cumpărare directă

15551310-1 Iaurt natural (Rev.2), 15544000-3 Branza cu pasta tare (Rev.2), 15530000-2 Unt (Rev.2)

Număr anunț
DA40207092
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARLECHINO (CUI 17978634)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI RO5908104)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
732,70 RON
Valoare atribuită
732,70 RON
Data publicării
20.04.2026 14:01
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

732,70 RON

din 732,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.