Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR.OETKER CACAO 1KG
- Număr anunț
- DA40215169
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE Iasi (CUI 13582067)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15841200-7 · Unt, grasime sau ulei de cacao (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841,56 RON
- Valoare atribuită
- 841,56 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 12:28
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
841,56 RON
din 841,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro