Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie tehnica periodica autoturism

Număr anunț
DA40216797
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,82 RON
Valoare atribuită
181,82 RON
Data publicării
21.04.2026 13:41
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,82 RON

din 181,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.