Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURTUNURI HIDRAULICE

Număr anunț
DA40213913
Autoritate contractantă
S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
Furnizor / câștigător
HYDRO FLUID EXPERT SRL (CUI RO27980275)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,12 RON
Valoare atribuită
250,12 RON
Data publicării
21.04.2026 11:32
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,12 RON

din 250,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.