Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP

Număr anunț
DA40212214
Autoritate contractantă
GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L. (CUI RO29780028)
Furnizor / câștigător
ADAVIO AUTOTRANS SRL (CUI RO29093067)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,25 RON
Valoare atribuită
289,25 RON
Data publicării
21.04.2026 10:19
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,25 RON

din 289,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.