Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie tevi cf. ref. nr. 13859/ 16-04-2026, nr. 13790/ 15-04-2026.
- Număr anunț
- DA40209271
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 44163100-1 · Tevi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,90 RON
- Valoare atribuită
- 547,90 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 16:14
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
547,90 RON
din 547,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro