Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap dulapuri tip soldat vestiar cu o 1 usa PAL 200x45x50 bara umeras 2 polite stejar sonoma

Număr anunț
DA40184789
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872 RON
Valoare atribuită
1.872 RON
Data publicării
16.04.2026 10:13
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872 RON

din 1.872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.