Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament de lucru

Număr anunț
DA40204456
Autoritate contractantă
Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat Fetesti (CUI 32564385)
Furnizor / câștigător
TEXTECH COMPLET SOLUTION S.R.L. (CUI 41631629)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
20.04.2026 12:04
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.