Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMP OFTA.100/120;CAMP CHI.90/120;SET CAMP CHI.;SET NASTERE NATURALA;SET CEZARIANA

Număr anunț
DA40204124
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.300 RON
Valoare atribuită
10.300 RON
Data publicării
20.04.2026 11:51
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.300 RON

din 10.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.