Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Easypump II LT 270-27-S Pompa elastomerica, pentru administrare pe termen lung - 4540008-07 HC
- Număr anunț
- DA40197912
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 13:49
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 07:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro