Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENALINA TERAPIA 1 mg/ml cutie cu 10 fiole x 1 ml sol. inj.

Număr anunț
DA40193143
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.654 RON
Valoare atribuită
4.123 RON
Data publicării
17.04.2026 09:41
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.123 RON

din 3.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.