Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet (2 buc) 7032680 Galeata pentru fantana Lumytools, cu intaritura, LT35762, tabla zincata, 10 L

Număr anunț
DA40211605
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,62 RON
Valoare finală
83,62 RON
Data publicării
21.04.2026 09:54
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.