Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor
- Număr anunț
- DA40214865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- ACANTA IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI 4104284)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.870 RON
- Valoare atribuită
- 3.870 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 12:14
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.870 RON
din 3.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro