Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie pentru Școala Gimnaziala Ludovic Cosma Galati si structuri

Număr anunț
DA40213681
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA (CUI 29081615)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.897,16 RON
Valoare atribuită
2.897,16 RON
Data publicării
21.04.2026 11:23
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.897,16 RON

din 2.897,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.