Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Membrana silicon ON/OFF Monitor Philips MP;Cablu EKG 4 fire pt defibrilator Corpuls 3
- Număr anunț
- DA40214568
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- MEDISERV SRL (CUI RO15169122)
- Cod CPV
- 42113120-1 · Carcase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 21.04.2026 12:00
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro