Ofertă refuzată Cumpărare directă

LAME DE MICROSCOP STANDARD SUPERFROST COLORATE

Număr anunț
DA40186339
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672 RON
Valoare finală
672 RON
Data publicării
16.04.2026 11:31
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.