Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume

Număr anunț
DA40215762
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA OLTENITA (CUI 15844717)
Furnizor / câștigător
ROBAND COMPROD SRL (CUI RO18224426)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,14 RON
Valoare atribuită
406,14 RON
Data publicării
21.04.2026 12:54
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,14 RON

din 406,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.