Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset fisete dulap dulapuri metalic CU CASETA 2 usi 3polite rafturi 40 kg / polita 900X400X1900 A175

Număr anunț
DA40184841
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.567,50 RON
Valoare atribuită
1.567,50 RON
Data publicării
16.04.2026 10:15
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.567,50 RON

din 1.567,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.