Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat

TRUSE DE ALIMENTATIE ENTERALA - FLOCARE PACK SET INFINITY ENFIT

Număr anunț
DA40203548
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426 RON
Valoare atribuită
2.350 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
20.04.2026 11:27
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.350 RON

din 2.426 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.