Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,9% sub estimat
VITEK 2 ANC ID
- Număr anunț
- DA40201463
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.831 RON
- Valoare atribuită
- 1.082,21 RON 40,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2026 10:01
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.082,21 RON
din 1.831 RON estimat
40,9%
Adjudecat la 59,1% din estimat · economie 748,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.