Ofertă acceptată Cumpărare directă

VINCLU DE IMBINARE 100x100x40 103085

Număr anunț
DA40207855
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,24 RON
Valoare atribuită
148,24 RON
Data publicării
20.04.2026 14:36
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,24 RON

din 148,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.