Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tricou Bumbac Personalizat ( royal ) - Peak

Număr anunț
DA40205003
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.997,60 RON
Valoare atribuită
5.997,60 RON
Data publicării
20.04.2026 12:29
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.997,60 RON

din 5.997,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.