Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE PENTRU CURATENIE - MAI 2026 (2)
- Număr anunț
- DA40207018
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824,84 RON
- Valoare atribuită
- 824,84 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 13:57
- Termen limită
- 26.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
824,84 RON
din 824,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro