Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lut modelaj 1 kg, FIMO Air Basic

Număr anunț
DA40204448
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,45 RON
Valoare atribuită
121,45 RON
Data publicării
20.04.2026 12:04
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,45 RON

din 121,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.