Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAŞINĂ TUNS IARBA PE BENZINĂ

Număr anunț
DA40204396
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Industrializarea si Marketingul Produselor Horticole HORTING Bucuresti (CUI RO13146912)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.776,03 RON
Valoare atribuită
1.776,03 RON
Data publicării
20.04.2026 12:02
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.776,03 RON

din 1.776,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.