Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canistre cu baza albastra pentru testarea sterilitatii si unitati filtrante MIlliflex Oasis

Număr anunț
DA40191276
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42910000-8 · Aparate de distilare, de filtrare sau de redresare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.427,90 RON
Valoare atribuită
26.427,90 RON
Data publicării
16.04.2026 16:15
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.427,90 RON

din 26.427,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.