Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polizor de banc Einhell TC-BG 200 L, 400 W, 2980 RPM, 200 mm diametru piatra

Număr anunț
DA40215395
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO-SOCIAL "SFANTUL ANDREI (CUI 16137951)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,78 RON
Valoare atribuită
405,78 RON
Data publicării
21.04.2026 12:38
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,78 RON

din 405,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.