Ofertă acceptată Cumpărare directă

AAB4BRGPTTK CAMIN APOMETRU D800 H1200 NEGRU CU CAPAC

Număr anunț
DA40212538
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44617200-0 · Compartimente pentru contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,54 RON
Valoare atribuită
735,54 RON
Data publicării
21.04.2026 10:34
Termen limită
26.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,54 RON

din 735,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.