Ofertă acceptată Cumpărare directă

50112100-4 Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)

Număr anunț
DA40207769
Autoritate contractantă
COMUNA HORIA (CUI 4793995)
Furnizor / câștigător
VALMAR AUTOTRANS SRL (CUI RO21659919)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,69 RON
Valoare atribuită
896,69 RON
Data publicării
20.04.2026 14:32
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,69 RON

din 896,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.