Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de diagnostic si preventie oftalmologica
- Număr anunț
- DA40209146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- DELTA OPTIC LINE S.R.L. (CUI RO35567599)
- Cod CPV
- 85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 15:56
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.04.2026 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.360 RON
din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro