Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MONITORIZARE SI INTERVENTIE SISTEME ANTIEFRACTIE - CRFPA CLUJ

Număr anunț
DA40205797
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj (CUI 14436442)
Furnizor / câștigător
PYROSTOP TOTAL SECURITY GROUP S.R.L. (CUI RO34609408)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193,44 RON
Valoare atribuită
1.193,44 RON
Data publicării
20.04.2026 13:05
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193,44 RON

din 1.193,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.