Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor de proximitate pentru birou ZKTeco ACC-USBR-CR20MD, EM, 13.56 MHz, USB, plug and play

Număr anunț
DA40205341
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,23 RON
Valoare atribuită
307,23 RON
Data publicării
20.04.2026 12:45
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
21.04.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,23 RON

din 307,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.