Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RTC DOSAR CU SINA A4/25 BUCBUC
- Număr anunț
- DA40207947
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77,24 RON
- Valoare atribuită
- 77,24 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 14:40
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77,24 RON
din 77,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro